O kongresie

                                                                                                         

 IV Kongresu Innowacji w Energetyce,
3 grudnia 2020 (czwartek),
Relacja on-line ze studia w Warszawie

 

Zapraszamy na długo wyczekiwany IV Kongres Innowacji w Energetyce 2020.
Organizatorem Kongresu jest Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS)

Myśl przewodnia Kongresu: „Nowy Świat Energetyczny”

Tegoroczna edycja Kongresu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, ale przede wszystkim ze względu na wprowadzenie idei „zielonego ładu”, który przyświeca przyszłości energetyki.

Kongres skupi się na przemianach przedsiębiorstw z perspektywy wielkich koncernów energetycznych, które wyznaczają drogę całej branży.

Same innowacyjne technologie już nie będą kluczem kongresu. Będzie nim zmiana modelu biznesowego, którego następstwem są innowacje.

Punkt ciężkości zostanie przeniesiony na tempo zmian i na to, co zadziało się już i zadzieje w najbliższej przyszłości.

Celem Kongresu jest stworzenie miejsca do ogólnopolskiego dialogu w dziedzinie energetyki, w którym wezmą udział przedstawiciele liczących się polskich producentów energii elektrycznej oraz firm z łańcucha dostaw produktów i usług na rzecz polskiej energetyki.

Do wystąpień w programie zaproszono Prezesów liczących się spółek energetycznych tj. GK ORLEN, ENERGA S.A., GE Power, Siemens Energy, Polimex Mostostal, Energoprojekt Katowice, Mitsubishi Power.

Kongres jak co roku poprowadzą nasi moderatorzy – maestra słowa i doświadczeni Profesorowie: Konrad Świrski z Politechniki Warszawskiej i Prof. Wojciech Nowak  z AGH. Co więcej! przygotują ciekawą koncepcję przebiegu merytorycznego i technicznego.

Więcej szczegółów w programie i na www.kongresinnowacji.igeos.pl

Do oglądanie relacji on-line oraz rejestracji zapraszamy przedstawicieli Zarządów, Departamentów Rozwoju, Inwestycji, Kluczowych Klientów firm energetycznych, projektowych, produkcyjnych, budowlanych, doradczych, finansowych i usługowych oraz wytwórców energii elektrycznej i innych kluczowych dla sektora energetyki.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Pobierz program

 

Kontakt

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

ul. Chałubińskiego 8
Budynek CH8, piętro 28
00-613 Warszawa

NIP: 526-10-38-754
Telefon: +48 22 102 22 10

Monika Silva

Z-ca Dyrektora Generalnego
Monika Silva
Telefon +48 784 422 110
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy technologii, takich jak pliki cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i marketingowych. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, to zgadzają się Państwo na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zmieniając ustawienia przeglądarki, można samodzielnie zarządzać plikami cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.